PK10-030PM-S-DA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PK10-030PM-S-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS 1MM VERT SMD
Ngā Rauemi: PK10-030PM-S-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10-030PM-S-DA
Tau Wae PK10-030PM-S-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS 1MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18359 pcs Pepa Raraunga PK10-030PM-S-DA.pdf
Raupapa Pak 10, PK10 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051119912913
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.154" (3.90mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold