PK10-030P-S-DA
3M3M
PK10-030P-S-DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PK10-030P-S-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS VERT 1MM SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10-030P-S-DA
Tau Wae PK10-030P-S-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS VERT 1MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 24935 pcs Pepa Raraunga
Raupapa Pak 10, PK10 RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 0-00-51111-74115-3
PK10030PSDA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 30 Te maha o nga Kaihautū 0.039" (1.00mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga PK10-030P-S-DA
Length - Pouaka (Tae) 5mm Teitei i runga i te Poari 0.154" (3.90mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahua nui 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS VERT 1MM SMD Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold