P50L-050P-A-TGF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-050P-A-TGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 50POS TYPE A .050"
Ngā Rauemi: P50L-050P-A-TGF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-050P-A-TGF
Tau Wae P50L-050P-A-TGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 50POS TYPE A .050" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4388 pcs Pepa Raraunga P50L-050P-A-TGF.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 15001351608
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 7mm, 8mm, 10mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.236" (6.00mm) Ngā āhuatanga Board Lock, Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 2.00µin (0.051µm)