P50L-040S-RR1-DA
3M3M
P50L-040S-RR1-DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50L-040S-RR1-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 40POS R/A .050 GOLD
Ngā Rauemi: P50L-040S-RR1-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
208 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-040S-RR1-DA
Tau Wae P50L-040S-RR1-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 40POS R/A .050 GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18237 pcs Pepa Raraunga P50L-040S-RR1-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 7010319663
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.275" (6.99mm)
Ngā āhuatanga Board Lock Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold