P50-080P-S24-EA
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50-080P-S24-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS STR .050" GLD
Ngā Rauemi: P50-080P-S24-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50-080P-S24-EA
Tau Wae P50-080P-S24-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS STR .050" GLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8449 pcs Pepa Raraunga P50-080P-S24-EA.pdf
Raupapa Pak 50, P50 Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 80000923757
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 24mm Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.421" (10.70mm)
Ngā āhuatanga Flange Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold