P50-080P-RR1-EA
3M3M
P50-080P-RR1-EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50-080P-RR1-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL
Ngā Rauemi: P50-080P-RR1-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50-080P-RR1-EA
Tau Wae P50-080P-RR1-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15047 pcs Pepa Raraunga P50-080P-RR1-EA.pdf
Raupapa Pak 50, P50 RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 5111173911
P50080PRR1EA
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 80 Te maha o nga Kaihautū 0.050" (1.27mm)
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Waehanga Kaihanga P50-080P-RR1-EA
Length - Pouaka (Tae) - Teitei i runga i te Poari 0.275" (6.99mm)
Ngā āhuatanga Board Lock, Flange Whakaahua nui 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold