P50-040P-S20-TGF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50-040P-S20-TGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 40POS VERT .050" GO
Ngā Rauemi: P50-040P-S20-TGF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50-040P-S20-TGF
Tau Wae P50-040P-S20-TGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 40POS VERT .050" GO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4758 pcs Pepa Raraunga P50-040P-S20-TGF.pdf
Raupapa Pak 50, P50 Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 04801146832
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 20mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.787" (20.00mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 2.00µin (0.051µm)