P50-034S-RR1-TG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50-034S-RR1-TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 34POS R/A .050" GOLD
Ngā Rauemi: P50-034S-RR1-TG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50-034S-RR1-TG
Tau Wae P50-034S-RR1-TG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 34POS R/A .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5061 pcs Pepa Raraunga P50-034S-RR1-TG.pdf
Raupapa Pak 50, P50 Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 15000752905
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.275" (6.99mm) Ngā āhuatanga Board Lock, Flange
Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 10.0µin (0.25µm)