P08-040SL-A-G
3M3M
P08-040SL-A-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-040SL-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-040SL-A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-040SL-A-G
Tau Wae P08-040SL-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74273 pcs Pepa Raraunga P08-040SL-A-G.pdf
Raupapa P08 RoHS Tūnga Tube
Ētahi Ingoa 0-00-48011-46248-6
XA007002638
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 40 Te maha o nga Kaihautū 0.031" (0.80mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga P08-040SL-A-G Length - Pouaka (Tae) 3mm, 4mm, 5mm
Teitei i runga i te Poari 0.087" (2.20mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahua nui 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN SOCKET 40POS .8MM VERT SMD