P08-040PLC-B-G
3M3M
P08-040PLC-B-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-040PLC-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 40POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-040PLC-B-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-040PLC-B-G
Tau Wae P08-040PLC-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 40POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5766 pcs Pepa Raraunga P08-040PLC-B-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0-45-47452-16558-2
JE150311247
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm, 7mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.147" (3.72mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm)