P08-030SL-A-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-030SL-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 30POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.P08-030SL-A-G.pdf2.P08-030SL-A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-030SL-A-G
Tau Wae P08-030SL-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 30POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49498 pcs Pepa Raraunga 1.P08-030SL-A-G.pdf2.P08-030SL-A-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 04801146247
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 3mm, 4mm, 5mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.087" (2.20mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold