P08-030PLC-A-G
3M3M
P08-030PLC-A-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-030PLC-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.P08-030PLC-A-G.pdf2.P08-030PLC-A-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-030PLC-A-G
Tau Wae P08-030PLC-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4761 pcs Pepa Raraunga 1.P08-030PLC-A-G.pdf2.P08-030PLC-A-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa JE150310900
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 3mm, 6mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.107" (2.72mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm)