P08-016PLTC-A-G
3M3M
P08-016PLTC-A-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-016PLTC-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 16POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-016PLTC-A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-016PLTC-A-G
Tau Wae P08-016PLTC-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57174 pcs Pepa Raraunga P08-016PLTC-A-G.pdf
Raupapa P08 RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 00051111945889
XA007001655
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 16 Te maha o nga Kaihautū 0.031" (0.80mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Waehanga Kaihanga P08-016PLTC-A-G
Length - Pouaka (Tae) 3mm, 6mm Teitei i runga i te Poari 0.107" (2.72mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahua nui 16 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Whakaahuatanga CONN PLUG 16POS .8MM VERT SMD Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold