P08-020PLC-B-G
3M3M
P08-020PLC-B-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-020PLC-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-020PLC-B-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-020PLC-B-G
Tau Wae P08-020PLC-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60026 pcs Pepa Raraunga P08-020PLC-B-G.pdf
Raupapa P08 RoHS Tūnga Tube
Ētahi Ingoa 0-45-47452-16555-1
JE150311213
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 20 Te maha o nga Kaihautū 0.031" (0.80mm)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga P08-020PLC-B-G Length - Pouaka (Tae) 4mm, 7mm
Teitei i runga i te Poari 0.147" (3.72mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahua nui 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 20POS .8MM VERT SMD