MVI18-187DFX-BOTTLE
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MVI18-187DFX-BOTTLE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 18-22AWG .187 100PC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MVI18-187DFX-BOTTLE
Tau Wae MVI18-187DFX-BOTTLE Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1230 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 18-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128589342
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.770" (19.56mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 100 PC Whakaaetanga Mea Brass