MVI10-250DFX-BOTTLE
3M3M
MVI10-250DFX-BOTTLE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MVI10-250DFX-BOTTLE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250 50PC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MVI10-250DFX-BOTTLE
Tau Wae MVI10-250DFX-BOTTLE Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2070 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128589366
3M161930
MVI10-250DFX-BOTTLE-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.950" (24.13mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.250" (6.35mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated 50 PC Whakaaetanga Mea Brass