MNU10-250DMIK
3M3M
MNU10-250DMIK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNU10-250DMIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi: MNU10-250DMIK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNU10-250DMIK
Tau Wae MNU10-250DMIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 132405 pcs Pepa Raraunga MNU10-250DMIK.pdf
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007023012
MNU10-250DMIK (BULK)
MNU10250DMIK
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 1.050" (26.67mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.250" (6.35mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP