MNHU14-250DMIK
3M3M
MNHU14-250DMIK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNHU14-250DMIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 14-16AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi: 1.MNHU14-250DMIK.pdf2.MNHU14-250DMIK.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNHU14-250DMIK
Tau Wae MNHU14-250DMIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 69750 pcs Pepa Raraunga 1.MNHU14-250DMIK.pdf2.MNHU14-250DMIK.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007063414
MNHU14-250DMIK (BULK
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 1.200" (30.48mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi - Te whakamamae Fully Insulated Heat Shrink
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink Whakaaetanga Mea Copper