MNHU10-250DMIK
3M3M
MNHU10-250DMIK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNHU10-250DMIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 CRIMP
Ngā Rauemi: MNHU10-250DMIK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNHU10-250DMIK
Tau Wae MNHU10-250DMIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 81215 pcs Pepa Raraunga MNHU10-250DMIK.pdf
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007063179
MNHU10-250DMIK (BULK
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te roa - Whānui 1.200" (30.48mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi - Te whakamamae Fully Insulated Heat Shrink
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated Heat Shrink Whakaaetanga Mea Copper