MNGI14-250DFIK
Hua Hua
Tau Wae: MNGI14-250DFIK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 14-16AWG 0.250
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNGI14-250DFIK
Tau Wae MNGI14-250DFIK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 127310 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00054007695653
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.830" (21.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Fully Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated Whakaaetanga Mea Brass