MNGI14-187DFIX-BOTTLE
Hua Hua
Tau Wae: MNGI14-187DFIX-BOTTLE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 14-16AWG .187 100PC
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNGI14-187DFIX-BOTTLE
Tau Wae MNGI14-187DFIX-BOTTLE Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5673 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128589212
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te roa - Whānui 0.810" (20.57mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm)
Te whakamamae Fully Insulated Ira Female
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Fully Insulated 100 PC