ITCSN-1500-25-U
3M3M
ITCSN-1500-25-U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-1500-25-U
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHK ITCSN 1.5"X.75"BK 1=50PC
Ngā Rauemi: ITCSN-1500-25-U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-1500-25-U
Tau Wae ITCSN-1500-25-U Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3756 pcs Pepa Raraunga ITCSN-1500-25-U.pdf
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa ITC1500-R75
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te roa 0.062' (19.05mm, 0.75")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 1.500" (38.10mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.500" (12.70mm) Ngā āhuatanga Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 1.500" (38.10mm) 3 to 1 Black 0.062' (19.05mm, 0.75") Tae Black