ITCSN-1100-9-BLACK-PACK
3M3M
ITCSN-1100-9-BLACK-PACK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-1100-9-BLACK-PACK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRK ITCSN ADH 1.1"X9" BLK
Ngā Rauemi: ITCSN-1100-9-BLACK-PACK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-1100-9-BLACK-PACK
Tau Wae ITCSN-1100-9-BLACK-PACK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2703 pcs Pepa Raraunga ITCSN-1100-9-BLACK-PACK.pdf
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00054007504733
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 0.750' (228.60mm, 9.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 1.100" (27.94mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.370" (9.40mm) Ngā āhuatanga Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 1.100" (27.94mm) 3 to 1 Black 0.750' (228.60mm, 9.00") Tae Black