ITCSN-0800-25-U
3M3M
ITCSN-0800-25-U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-0800-25-U
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHK ITCSN .8"X1.5"BLK 1=50PC
Ngā Rauemi: ITCSN-0800-25-U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-0800-25-U
Tau Wae ITCSN-0800-25-U Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4181 pcs Pepa Raraunga ITCSN-0800-25-U.pdf
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa ITC800-1R5
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated Te roa 0.125' (38.10mm, 1.50")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.800" (20.32mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.200" (5.08mm) Ngā āhuatanga Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.800" (20.32mm) 3 to 1 Black 0.125' (38.10mm, 1.50") Tae Black