ITCSN-0400-6-RED-PACK
3M3M
ITCSN-0400-6-RED-PACK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ITCSN-0400-6-RED-PACK
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRK ITCSN ADH .4"X6" RED
Ngā Rauemi: ITCSN-0400-6-RED-PACK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ITCSN-0400-6-RED-PACK
Tau Wae ITCSN-0400-6-RED-PACK Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5521 pcs Pepa Raraunga ITCSN-0400-6-RED-PACK.pdf
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 121°C Raupapa ITCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00051135381533
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO), Irradiated
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 0.500' (152.40mm, 6.00")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.400" (10.16mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.150" (3.81mm) Ngā āhuatanga Adhesive Lined, Split Resistant, UV Resistant, Weather Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Red 0.500' (152.40mm, 6.00") Tae Red
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ITCSN-0800-48
ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: HEATSHRK ITCSN ADH .8"X48" BLK
I roto i te taonga: 4220 pcs
Tikiake: ITCSN-0800-48"-BLACK-5 PCS.pdf
RFQ
ITCSN-0400-6
ITCSN-0400-6"-BLACK-12-3 PC PKS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: HEATSHRK ITCSN ADH .4"X6" BLK
I roto i te taonga: 10538 pcs
Tikiake: ITCSN-0400-6"-BLACK-12-3 PC PKS.pdf
RFQ
ITCSN-0800-48"-BLACK-20 PCS
Tikiake: ITCSN-0800-48"-BLACK-20 PCS.pdf
ITCSN-0800-12"-BLACK-25 PCS
Whakaahuatanga: HEATSHRK ITCSN ADH.8"X12" BLK
Tikiake: ITCSN-0800-12"-BLACK-25 PCS.pdf
ITCSN-0800-48"-RED-20 PCS
Whakaahuatanga: HEATSHRK ITCSN ADH .8"X48" RED
Tikiake: ITCSN-0800-48"-RED-20 PCS.pdf
ITCSN-0400-6"-BLACK-25 PCS
Tikiake: ITCSN-0400-6"-BLACK-25 PCS.pdf
ITCSN-0800-25-U
ITCSN-0800-25-U
Whakaahuatanga: HEATSHK ITCSN .8"X1.5"BLK 1=50PC
Tikiake: ITCSN-0800-25-U.pdf
ITCSN-0400-48"-BLACK-5 PCS
Whakaahuatanga: HEATSHRK ITCSN ADH .4"X48" BLK
Tikiake: ITCSN-0400-48"-BLACK-5 PCS.pdf
ITCSN-0400-6"-RED-12-3 PC PKS
Whakaahuatanga: HEATSHRK ITCSN ADH .4"X6" RED
Tikiake: ITCSN-0400-6"-RED-12-3 PC PKS.pdf
ITCSN-0400-6-BLACK-PACK
ITCSN-0400-6-BLACK-PACK
Tikiake: ITCSN-0400-6-BLACK-PACK.pdf
ITCSN-0400-6"-BLACK-100 PCS
Tikiake: ITCSN-0400-6"-BLACK-100 PCS.pdf
ITCSN-0800-12"-BLACK-100 PCS
Tikiake: ITCSN-0800-12"-BLACK-100 PCS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel