IMCSN-1100-25-U
Hua Hua
Tau Wae: IMCSN-1100-25-U
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK IMCSN 1100 BK 25FT
Ngā Rauemi: IMCSN-1100-25-U.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 854 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMCSN-1100-25-U
Tau Wae IMCSN-1100-25-U Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 854 pcs Pepa Raraunga IMCSN-1100-25-U.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae - Raupapa IMCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00051135034835
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 25.0' (7.6m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 1.100" (27.94mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.370" (9.40mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 1.100" (27.94mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m) Tae Black