IMCSN-0400-25-U
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMCSN-0400-25-U
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK IMCSN 0400 BK 25FT
Ngā Rauemi: IMCSN-0400-25-U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMCSN-0400-25-U
Tau Wae IMCSN-0400-25-U Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1222 pcs Pepa Raraunga IMCSN-0400-25-U.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae - Raupapa IMCSN
Te Maama o te Wall Wall - Ētahi Ingoa 00051135034811
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 25.0' (7.6m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.400" (10.16mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.150" (3.81mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.400" (10.16mm) 3 to 1 Black 25.0' (7.6m) Tae Black