HD2380-0.500"-5000
Hua Hua
Tau Wae: HD2380-0.500"-5000
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASK TAN 1/2" DIA 5000/RL
Ngā Rauemi: HD2380-0.500"-5000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD2380-0.500"-5000
Tau Wae HD2380-0.500"-5000 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 2991 pcs Pepa Raraunga HD2380-0.500"-5000.pdf
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" dia Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Taerangi Tea 325°F (163°C) Max