HD2380-0.472"-5000
Hua Hua
Tau Wae: HD2380-0.472"-5000
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE MASK TAN 0.47" DIA 5000/RL
Ngā Rauemi: HD2380-0.472"-5000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HD2380-0.472"-5000
Tau Wae HD2380-0.472"-5000 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE MASK TAN 0.47" DIA 5000/RL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3139 pcs Pepa Raraunga HD2380-0.472"-5000.pdf
Whānui 0.47" (12.00mm) dia Whakamahi -
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0072" (7.2 mils, 0.183mm) Taerangi Tea 325°F (163°C) Max