FP301-3-50'-RED-SPOOL
3M3M
FP301-3-50'-RED-SPOOL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP301-3-50'-RED-SPOOL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK FP301 3-50' RED
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP301-3-50'-RED-SPOOL
Tau Wae FP301-3-50'-RED-SPOOL Kaihanga 3M
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa FP-301
Te Maama o te Wall Wall 0.050" (1.27mm) Ētahi Ingoa 00054007388814
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 50.0' (15.2m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 3.000" (76.20mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 1.500" (38.10mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant, Solvent Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 3.000" (76.20mm) 2 to 1 Red 50.0' (15.2m) Tae Red