FP301-3-50'-BLACK-SPOOL
3M3M
FP301-3-50'-BLACK-SPOOL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP301-3-50'-BLACK-SPOOL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK FP301 3-50' BLACK
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 479 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 479 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP301-3-50'-BLACK-SPOOL
Tau Wae FP301-3-50'-BLACK-SPOOL Kaihanga 3M
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa FP-301
Te Maama o te Wall Wall 0.050" (1.27mm) Ētahi Ingoa 00054007085218
3M161462
FP301-3-50'-BLACK-SPOOL-ND
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 50.0' (15.2m)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 3.000" (76.20mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 1.500" (38.10mm) Ngā āhuatanga Flame Retardant, Solvent Resistant
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 3.000" (76.20mm) 2 to 1 Black 50.0' (15.2m) Tae Black
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FP301-3-50'-RED-SPOOL
FP301-3-50'-RED-SPOOL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: HEATSHRINK FP301 3-50' RED
I roto i te taonga: 20881 pcs
Tikiake: FP301-3-50'-RED-SPOOL.pdf
RFQ
FP301-3-48
FP301-3-48"-CLEAR-12 PCS
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: HEATSHRINK 3"X4' CLR 1=1PC 48"
I roto i te taonga: 5438 pcs
Tikiake: FP301-3-48"-CLEAR-12 PCS.pdf
RFQ
FP301-3-50'-BLUE-SPOOL
FP301-3-50'-BLUE-SPOOL
Whakaahuatanga: HEATSHRINK FP301 3-50' BLUE
Tikiake: FP301-3-50'-BLUE-SPOOL.pdf
FP301-3-48
FP301-3-48"-BLUE-12 PCS
Whakaahuatanga: HTSHRK 3- 48" BLU 12PC