FP-500-BK-6
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP-500-BK-6
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK FP 1/2-6" BLACK
Ngā Rauemi: 1.FP-500-BK-6.pdf2.FP-500-BK-6.pdf3.FP-500-BK-6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP-500-BK-6
Tau Wae FP-500-BK-6 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 5629 pcs Pepa Raraunga 1.FP-500-BK-6.pdf2.FP-500-BK-6.pdf3.FP-500-BK-6.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa FP-301
Te Maama o te Wall Wall 0.025" (0.64mm) Ētahi Ingoa 00054007088837
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.500" (12.70mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.250" (6.35mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.500" (12.70mm) 2 to 1 Black Tae Black