FP-375-BK-6
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FP-375-BK-6
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEATSHRINK FP 3/8-6" BLACK
Ngā Rauemi: 1.FP-375-BK-6.pdf2.FP-375-BK-6.pdf3.FP-375-BK-6.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FP-375-BK-6
Tau Wae FP-375-BK-6 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4647 pcs Pepa Raraunga 1.FP-375-BK-6.pdf2.FP-375-BK-6.pdf3.FP-375-BK-6.pdf
Momo Tubing, Flexible Ratonga Whakamuri 2 to 1
Hurihia te Tae 100°C Raupapa FP-301
Te Maama o te Wall Wall 0.025" (0.64mm) Ētahi Ingoa 00054007088820
Tae Mahi -55°C ~ 135°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Raina Whakauru - I whakaratohia 0.375" (9.53mm) Rawa Whakauru - Whakaora 0.187" (4.75mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Flexible 0.375" (9.53mm) 2 to 1 Black Tae Black