ECG7053H-100MMX3M
3M3M
ECG7053H-100MMX3M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECG7053H-100MMX3M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD
Ngā Rauemi: ECG7053H-100MMX3M.pdf
Waehere Stock 523 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 523 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECG7053H-100MMX3M
Tau Wae ECG7053H-100MMX3M Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 523 pcs Pepa Raraunga ECG7053H-100MMX3M.pdf
Whānui 3.94" (100.00mm) Whakamahi Electrically Conductive
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0205" (20.5 mils, 0.520mm) Taerangi Tea -