ECG7033H-100MMX3M
3M3M
ECG7033H-100MMX3M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECG7033H-100MMX3M
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD
Ngā Rauemi: ECG7033H-100MMX3M.pdf
Waehere Stock 617 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECG7033H-100MMX3M
Tau Wae ECG7033H-100MMX3M Kaihanga 3M
Whakaahuatanga TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 617 pcs Pepa Raraunga ECG7033H-100MMX3M.pdf
Whānui 3.94" (100.00mm) Whakamahi Electrically Conductive
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0126" (12.6 mils, 0.320mm) Taerangi Tea -