D2536-5002-AR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D2536-5002-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HDR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D2536-5002-AR
Tau Wae D2536-5002-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101386 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa D2500 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.492" (12.50mm) Ētahi Ingoa 00076308611101
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 36
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.253" (6.43mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 36 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.243" (6.17mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)