D2534-6002-AR
3M3M
D2534-6002-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: D2534-6002-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 34POS VERT 10GOLD
Ngā Rauemi: 1.D2534-6002-AR.pdf2.D2534-6002-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
560 pcs
1120 pcs
5040 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o D2534-6002-AR
Tau Wae D2534-6002-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 34POS VERT 10GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68831 pcs Pepa Raraunga 1.D2534-6002-AR.pdf2.D2534-6002-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa D2500 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.492" (12.50mm) Ētahi Ingoa 00051119907193
D25346002AR
MHC34E
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 34
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.253" (6.43mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 34 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.243" (6.17mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 39.4µin (1.00µm)