AB5010SHF-210X297
3M3M
AB5010SHF-210X297 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB5010SHF-210X297
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua EMI ABSORBER .1MM 210MM X 297MM
Ngā Rauemi: 1.AB5010SHF-210X297.pdf2.AB5010SHF-210X297.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB5010SHF-210X297
Tau Wae AB5010SHF-210X297 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga EMI ABSORBER .1MM 210MM X 297MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2509 pcs Pepa Raraunga 1.AB5010SHF-210X297.pdf2.AB5010SHF-210X297.pdf
Whānui 8.268" (210.00mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.004" (0.10mm) Hanga Rectangular