AB5010HF-210X15
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB5010HF-210X15
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua EMI ABSORBER .1MM 210MM X 15M
Ngā Rauemi: 1.AB5010HF-210X15.pdf2.AB5010HF-210X15.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 99 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB5010HF-210X15
Tau Wae AB5010HF-210X15 Kaihanga 3M
Whakaahuatanga EMI ABSORBER .1MM 210MM X 15M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 99 pcs Pepa Raraunga 1.AB5010HF-210X15.pdf2.AB5010HF-210X15.pdf
Whānui 8.268" (210.00mm) Momo Absorbing Sheet
Te matotoru - Te katoa 0.004" (0.10mm) Hanga Rectangular