963210-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 963210-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET DUAL 10POS GOLD SMD
Ngā Rauemi: 963210-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 963210-2000-AR-TP
Tau Wae 963210-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET DUAL 10POS GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5314 pcs Pepa Raraunga 963210-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 963
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500058537
ZZ150354992
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Teitei Whakanoho 0.292" (7.41mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: DICHTUNG F2P JPT-GH
I roto i te taonga: 73363 pcs
Tikiake: 963209-1.pdf
RFQ
963210-2000-AR-PR
963210-2000-AR-PR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL 10POS GOLD SMD
I roto i te taonga: 39933 pcs
Tikiake: 963210-2000-AR-PR.pdf
RFQ
963212-2000-AR-PT
963212-2000-AR-PT
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL 12POS GOLD SMD
Tikiake: 963212-2000-AR-PT.pdf
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: ROUND BRASS SPACER L:21,0 MM;ID:
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN SEAL INTERFACE 4POS NATURAL