963206-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 963206-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET DUAL 6POS GOLD SMD
Ngā Rauemi: 963206-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 963206-2000-AR-TP
Tau Wae 963206-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET DUAL 6POS GOLD SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4701 pcs Pepa Raraunga 963206-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 963
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500058511
ZZ150354989
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 6
Teitei Whakanoho 0.292" (7.41mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: SEAL
I roto i te taonga: 94561 pcs
Tikiake: 963205-1.pdf
RFQ
963204-2000-AR-TP
963204-2000-AR-TP
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL 4POS GOLD SMD
I roto i te taonga: 4663 pcs
Tikiake: 963204-2000-AR-TP.pdf
RFQ
963210-2000-AR-PR
963210-2000-AR-PR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL 10POS GOLD SMD
Tikiake: 963210-2000-AR-PR.pdf
Whakaahuatanga: CONN SEAL INTERFACE 2POS NATURAL
Tikiake: 963203-1.pdf
Whakaahuatanga: CONN SEAL INTERFACE 4POS NATURAL
Kaihanga: Wurth Electronics
Whakaahuatanga: ROUND BRASS SPACER L:20,0 MM;ID:
Tikiake:
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL 8POS GOLD SMD
Tikiake: 963208-2000-AR-TP.pdf
96320
Kaihanga: Wiha
Whakaahuatanga: SCREWDRIVER HEX 2MM
963210-2000-AR-PT
963210-2000-AR-PT
Tikiake: 963210-2000-AR-PT.pdf
Whakaahuatanga: DICHTUNG F2P JPT-GH
Kaihanga: Wurth Electronics
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel