960236-8100-AR-TR
Hua Hua
Tau Wae: 960236-8100-AR-TR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 36POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960236-8100-AR-TR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960236-8100-AR-TR
Tau Wae 960236-8100-AR-TR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 36POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4364 pcs Pepa Raraunga 960236-8100-AR-TR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa DE500060319
ZZ150353164
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 36
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 36 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket