960234-8100-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 960234-8100-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 34POS 2ROW BRDMT SMD
Ngā Rauemi: 960234-8100-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960234-8100-AR-TP
Tau Wae 960234-8100-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 34POS 2ROW BRDMT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5840 pcs Pepa Raraunga 960234-8100-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm) Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa DE500060038
ZZ150353158
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 34
Teitei Whakanoho 0.228" (5.80mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
960236-6303-AR
960236-6303-AR
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL VERT 36POS GOLD
I roto i te taonga: 4242 pcs
Tikiake: 960236-6303-AR.pdf
RFQ
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET DUAL VERT 34POS GOLD
I roto i te taonga: 4114 pcs
Tikiake: 960234-6303-AR.pdf
RFQ
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: BOX PLSTC GRAY/CLR 5.95"LX4.92"W
Tikiake: 96023234.pdf
960234-8100-AR-TR
960234-8100-AR-TR
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 34POS 2ROW BRDMT SMD
Tikiake: 960234-8100-AR-TR.pdf
Kaihanga: Bopla Enclosures