960102-6303-AR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 960102-6303-AR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET SGL VERT 2POS GOLD
Ngā Rauemi: 960102-6303-AR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 960102-6303-AR
Tau Wae 960102-6303-AR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET SGL VERT 2POS GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5783 pcs Pepa Raraunga 960102-6303-AR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 960
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Ētahi Ingoa 4046719183159
9601026303AR
DE500055236
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rauemi Whakanoho Thermoplastic
Teitei Whakanoho 0.335" (8.51mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
Whakatauranga onamata 2A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.138" (3.50mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)