| Tau Wae | 960102-6202-AR | Kaihanga | 3M |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN SOCKET SGL VERT 2POS GOLD | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 5931 pcs | Pepa Raraunga | 960102-6202-AR.pdf |
| Te Whakatau Ngaohiko | 1000VDC | Whakamutunga | Solder |
| Kāhua | Board to Board | Raupapa | 960 |
| Mokowhitu Haupae - Te Tae | - | Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Packaging | Tray | Ētahi Ingoa | 3M9513 4046719183388 4671918338 9601026202AR DE500055939 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 105°C | Tau o nga Rarangi | 1 |
| Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea | All | Tau o nga Tauranga | 2 |
| Momo Tae | Through Hole | Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ko te Whakatau Whakamatau | UL94 V-0 | Nga Tae Whakamuri | - |
| Teitei Whakanoho | 0.280" (7.10mm) | Tae Whakanoho | Black |
| Tiaki Ingoa | - | Ngā āhuatanga | - |
| Pato Tere | Push-Pull | Whakaahuatanga Taipitopito | 2 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold |
| Whakatauranga onamata | 2A | Momo Hoapā | Female Socket |
| Hoahoa Whakapā | Square | Whakaaetanga Mea | Copper Alloy |
| Whakapā mai te roa - Pouaka | 0.118" (3.00mm) | Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka | 40.0µin (1.02µm) |