953222-2000-AR-PR
3M3M
953222-2000-AR-PR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 953222-2000-AR-PR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.953222-2000-AR-PR.pdf2.953222-2000-AR-PR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 953222-2000-AR-PR
Tau Wae 953222-2000-AR-PR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4038 pcs Pepa Raraunga 1.953222-2000-AR-PR.pdf2.953222-2000-AR-PR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 953
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa 3M9269CT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 22
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Pick and Place
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket