953218-2000-AR-TP
Hua Hua
Tau Wae: 953218-2000-AR-TP
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.953218-2000-AR-TP.pdf2.953218-2000-AR-TP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 953218-2000-AR-TP
Tau Wae 953218-2000-AR-TP Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 18POS 2MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga 1.953218-2000-AR-TP.pdf2.953218-2000-AR-TP.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1000VDC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa 953
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0 00 51111 04375 2
9532182000ARTP
DE500030064
S0 00 51111 04375 2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 18
Teitei Whakanoho 0.169" (4.30mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka - Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 40.0µin (1.02µm)
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Flash Whakaoti Whakamutunga - Pouaka Tin
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Bottom or Top Entry
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
953220-2000-AR-PT
953220-2000-AR-PT
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SOCKET 20POS 2MM VERT SMD
I roto i te taonga: 5752 pcs
Tikiake: 953220-2000-AR-PT.pdf
RFQ
95322
Kaihanga: Desco
Whakaahuatanga: CORD NO DOUBT 4MM SKT 12'