8C26-2AA00
3M3M
8C26-2AA00 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8C26-2AA00
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua MINI SERIAL ATTCHED SCSI CONNECT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3360 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8C26-2AA00
Tau Wae 8C26-2AA00 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 32066 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa 8C26
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051119927795
XE004233880
Tau o nga Tauranga - Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga SAS, Mini Kāhua Hononga Cage, Ganged (1 x 2)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8C26-14000
8C26-14000
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SHELL 26POS SINGLE KEY 4
I roto i te taonga: 50668 pcs
Tikiake: 8C26-14000.pdf
RFQ
8C2052-Z
8C2052-Z
Kaihanga: Copal Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V