8C26-1E000
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8C26-1E000
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua MINI SERIAL ATTCHED SCSI CONNECT
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
540 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8C26-1E000
Tau Wae 8C26-1E000 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 24139 pcs Pepa Raraunga
Whakamutunga Solder Raupapa 8C26
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051111951941
Tau o nga Tauranga - Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga -
Momo Hononga SAS, Mini Kāhua Hononga Cage
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8C26-2EE00
8C26-2EE00
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: MINI SERIAL ATTCHED SCSI CONNECT
I roto i te taonga: 29735 pcs
Tikiake:
RFQ
8C26-22200
8C26-22200
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN MSAS EXTERNAL CAGE 26 PIN
I roto i te taonga: 28813 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: SHELL 26POS DUAL KEY 4
Tikiake: 8C26-24400.pdf
8C2062-Z
8C2062-Z
Kaihanga: Copal Electronics
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 6A 125V