83P-55-NB-A
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 83P-55-NB-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN WIRE PIN 10-12AWG SCOTCHLOK
Ngā Rauemi: 83P-55-NB-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 83P-55-NB-A
Tau Wae 83P-55-NB-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 113940 pcs Pepa Raraunga 83P-55-NB-A.pdf
Waea Wire 10-12 AWG Whakamutunga Crimp
Raupapa Scotchlok™ Pin Diameter Circular - 0.110" (2.79mm) Dia
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051138981761
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Whakangungu Polyamide (PA), Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa - Te whakaoti 0.250" (6.35mm)
Rawa - Pin 0.550" (13.97mm) Te roa - Whānui 1.105" (28.07mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Waimotu Itirangi 0.250" (6.35mm)
Te whakamamae Insulated Ngā āhuatanga -
Taitapa - Oro OD - Taitawhitinga - ID tarai 0.135" (3.43mm)